Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

HAKKIMIZDA
Şahin Vinç Firması Kurumsal Geçmişi ve Hedefleri

 

Firmamız,1993 yılında Sivas merkezde şirket müdürümüz Hürriyet Açık tarafından ilimizin ve bölgenin ilk hidrolik katlanır bomlu vincini hizmete sunarak sektöre adım atmıştır. O yıllardan günümüze kadar olan süreçte rutin bir çalışma tarzını reddeden firmamız bireysel düşünce tarzını da bir kenara bırakarak kurumsallaşma yönünde ve daha ne kadar faydalı olabiliriz düşüncesi ile ar-ge çalışmalarına önem vermiştir.

Gerek hizmet verdiği firma portföyü gerekse girişimci ve yenilikçi düşünce tarzı ile makine parkını zamanın teknolojik şartları ve talepleri üzerine dayalı yenilemeye çalışırken personelini de sektörün gerektirdiği şartlarda eğitimine önem vermiş olup sektörün ve firmamızın ihtiyacı olan kalifiye eleman ihtiyacını da bünyesinde yetiştirmiş ve Kalite- Güven- Güler yüzlü Hizmet Politikasını aşılamıştır.

Ağırlıklı olarak vinç kiralama sektöründe hizmet veren firmamız 2000’li yıllarda Asistance sektöründe de büyük atılımlar yaparak bölgenin ilk kayar kasa platformlu çok araç taşıma kapasiteli oto kurtarıcıları hizmete sunarak Asistance firmalarının ve bireysel müşterilerin aradığı firma olmuştur. Zaman ilerledikçe sektörde kendine kalıcı bir yer oluşturmaya çalışan firmamız 2006-2007 yıllarında 90 tonluk teleskopik mobil vinç ve 75 tonluk katlanır bomlu vinci makine parkına kazandırması ile bölgenin ve sektörün aranan firmalarından biri olmuştur.

Ar-ge çalışmalarına önem veren firmamız bu süreçte ilimizin ve bölgemizin piyasanın en önemli açığı olan forklift kiralama dalındaki yatırımlarına yoğunlaşmış forklift parkını çeşitlendirmiş ve son olarak sektörde yine bir ilk olan inşaat sektöründe iş akışını hızlandıracak zamandan kar sağlayacak bir hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmuştur.

Firmamızın Kalite-Güven-Güler yüzlü Hizmet Politikası gereği bizimde çalışmayı tercih edecek olan müşterilerimizin bir nebzede olsa yükünü hafifletmeye çalışacağımızın teminatını vermekteyiz.