Sivas Platform Kiralama

Sivas Platform Kiralama

Birçok çeşidi bulunan platformlar çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketler tarafından kullanılmaktadır. Giderek yaygınlaştığını söyleyebileceğimiz bu ürünler sayesinde zor ve zahmetli bir taşımacılık pratik hale gelmektedir.

Aynı zamanda iş süresi de bir hayli kısalmaktadır. Platformları kullanmak isteyen firmaların öncelikle iyi bir araştırma yapmaları gerekecektir. Çünkü yapılan işe göre kullanılması gereken ürün farklılık gösterebilir.

Platform istenmesi durumunda yapılacak işe ait bazı veriler hesaplanmalıdır. Ne kadar yüksekliğe kaldırılacağı,  taşınan ürünün genişliği, boyutu, ağırlığı bilinmelidir.

Platformun kullanılacağı alanın ölçüleri hesaplanmalıdır. Dar alanlarda yapılacak çalışmalar için manevra kabiliyeti iyi olan ürünlerin tercih edilmesi daha makul olacaktır. 14 metre ile 45 metre arasındaki mesafeye kadar kaldırıcı özelliğe sahip ürünler bulunmaktadır.

Sivas platform şirketleri özelinde yoğunlaşmıştır. Ancak alımlarda yine de dikkatli olunmasında fayda vardır. Özellikle periyodik bakım ve yenilenme işlemleri yapılmamış makinaların kiralanması tavsiye edilmemektedir. Firmamızda bu şekilde ürün yer almaz.

12 Ocak 2017
687 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?